„Serie A“ pirmenybėse – pirmasis G. Gineičio rezultatyvus perdavimas © Scanpix nuotr.

Ryškiausia Lietuvos futbolo žvaigždė Gvidas Gineitis sužibo „Serie A“ pirmenybėse.

Mače su Italijos čempionais 20-metis lietuvis pasižymėjo rezultatyviu perdavimu.

Kovingai sužaidęs centro saugas atliko perdavimą Duvanui Zapatai, kuris nuginklavo Yanną Sommerį.

Tiesa, patį mačą lietuvio atstovaujama „Torino“ pralaimėjo. „Inter“ svečius iš Turino pranoko rezultatu 3:2.

Mačą svečiams stipriai komplikavo raudona kortelė, kurią 20-ąją minutę prieš save išvydo gynėjas Guillermo Maripanas. Po to „Inter“ ekipai buvo lengviau pasižymėti – „hat-tricką“ pelnė Marcusas Thuramas.

G. Gineitis sužaidė 62 minutes bei netrukus keliaus į Lietuvą, kur sužais dvi Tautų lygos rungtynes.