Pralaimėjimas: pirmose UEFA Tautų lygos rungtynėse Lietuva nusileido Kipro rinktinei © LFF nuotr.

Penktadienį dėl nekokybiškos vejos į Marijampolę iš Kauno persikėlęs Lietuvos rinktinės mačas UEFA Tautų lygoje susiklostė nesėkmingai.

Tautų lygos C diviziono pirmosiose rungtynėse Lietuva minimaliu skirtumu 0:1 nusileido Kipro rinktinei.

Nors pirmojo kėlinio pradžioje Lietuvos rinktinė turėjo kontrolę ir kūrė progas, tačiau jų realizuoti nepavyko, o pirmasis ir vienintelis rungtynių įvartis 34-ąją minutę krito į lietuvių ginamus vartus, kai komandos draugo rezultatyvų perdavimą uždarė Ioannis Pittas.

Antrajame kėlinyje lietuviai vėl buvo aktyvesni bei ieškojo savo šansų pelnyti įvartį. Visgi Lietuvos rinktinei pasižymėti nepavyko, o Kipras šventė pergalę minimaliu rezultatu 1:0.

Antrąsias C diviziono rungtynes Lietuvos rinktinė jau rugsėjo 9-ąją dieną svečiuose žais prieš Rumunijos rinktinę.