Turėsime naujus Europos čempionus: aštuntfinalyje Šveicarija parbloškė Italijos rinktinę © UEFA nuotr.

Europos futbolo čempionate prasidėjo lemiamos kovos.

Italijos kelias EURO 2024 čempionate pasibaigė jau aštuntfinalyje. Puikiai žaidusi Šveicarija užtikrintai kontroliavo rungtynes ir rezultatu 2:0 palaužė EURO 2020 nugalėtojus italus.

Šveicarija nuo pat rungtynių pradžios kontroliavo žaidimą, kol galiausiai 37-ąją minutę šveicaras Remo Freuleris po puikaus kirtimo į baudos aištelę išvedė Šveicarijos rinktinę į priekį.

Italai visiškai nieko nesusikūrė puolime, o po įlgosios pertraukos grįžę ant vejos iš karto gavo antrąjį smūgį – 46-ąją minutę laisvės baudos aikštelėje gavęs Rubenas Vargas meistriškai nuginklavo Gianluigi Donnarumma ir padvigubino šveicarų pranašumą – 2:0.

Italija stengėsi atrasti savo atsakymų, bet Šveicarija puikiai stovėjo gynyboje. Rungtynės baigėsi Šveicarijos pergale rezultatu 2:0.

Ketvirtfinalyje Šveicarijos futbolininkai susitiks su Anglijos ir Slovakijos poros nugalėtoja.