Antrasis pralaimėjimas: „Wolves“ svečiuose buvo netoli pergalės prieš „Hapoel“ žvaigždyną © LKL nuotr.

Europos taurės A grupėje po dviejų rungtynių Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (0/2) krepšininkai vis dar lieka be pergalių.

Vilniečiai atkaklioje kovoje rezultatu 84:89 (20:26, 21:27, 28:16, 15:20) nusileido ryškių žvaigždžių kupinai Tel Avivo „Hapoel“ (1/1) ekipai.

Nors „Wolves Twinsbet“ antrojo kėlinio viduryje atsilikinėjo vos dviem taškais (33:35), visgi ilgąją pertrauką vilniečiai pasitiko turėdami dviženklį deficitą 41:53.

Antrojoje pusėje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir po trečiojo kėlinio rezultatas jau buvo lygus – 69:69.

Likus žaisti kiek daugiau nei 6 minutėms „Wolves Twinsbet“ savo kraityje turėjo 4 taškų pranašumą (80:76), tačiau tuomet sekė atkarpa 0:10, po kurios Vilniaus komanda nesugebėjo pavyti varžovų. Rungtynes baigėsi rezultatu 84:89.

Vilniaus ekipoje išsiskyrė itin rezultatyviai žaidęs TreShawnas Thurmanas, kurio sąskaitoje buvo 29 taškai (8/10 metimai, 8/9 baud., 28 n. b.), 11 pridėjo Anthony Cowanas Jaunesnysis (7 rez. perd., 5 kld.), Garrisonas Brooksas 10.

„Hapoel“ į pergalę vedė 16 taškų pelnęs Jonathanas Motley (6/7 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), po 14 pelnė Patrickas Beverley (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Tomeris Ginatas (5 atk. kam.), Ishmailas Wainrightas 13, Joe Raglandas 11 (5 rez. perd.), Bruno Caboclo 8.