Antrojoje pusėje rungtynes persvėrusi Lietuvos U20 rinktinė – penkta Europoje © FIBA nuotr.

Lietuvos U20 krepšinio rinktinė Europos čempionate liko penkta.

Lietuviai po permainingos kovos rezultatu 94:85 (22:25, 20:30, 25:21, 27:9) palaužė Čekijos dvidešimtmečius.

Čekija rungtynes pradėjo geriau ir pirmajame kėlinyje sukaupė 3 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje lietuviai pradėjo dar labiau atsilikinėti ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 13 taškų.

Antroje pusėje lietuviai pradėjo kilti į viršų, o ketvirtajame kėlinyje gynyboje sukaustę varžovus triuškinamai laimėjo kėlinį ir išplėšė penktąją vietą rezultatu 94:85.

Lietuvos dvidešimtmečius į pergalę atvedė Paulius Murauskas, kuris surinko 29 taškus (4/9 trit., 7 atk. kam., 26 n. b.), Rokas Jocys pridėjo 18 (5/8 trit.), Matas Vokietaitis 15 (7 atk. kam.), Motiejus Krivas 14 (8 atk. kam.), Kajus Kublickas 11.

Čekijos rinktinėje ryškiausiai spindėjo Jakubas Necasas su 27 taškais (6/10 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 36 n. b.), Adamas Lukesas pridėjo 14, Tadeasas Slowiakas 11, Simonas Svoboda 10.