C. Higginso atkarpa garantavo „Barcos“ pergalę „El Clasico“ derbyje © Barcelona nuotr,

„Barcelona“ (11-3) Ispanijos pirmenybių rungtynėse palaužė savo principinius varžovus, Madrido „Real“ (11-3) ekipą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 87:78 (28:26, 14:18, 20:13, 25:21) įveikė „karališkąjį klubą“.

„Real“ turėjo 5 taškų pranašumą trečiojo kėlinio viduryje (52:57), tačiau tuomet „Barca“ kėlinį užbaigė 10:0 spurtu.

Ketvirtajame kėlinyje katalonai taip pat atrodė žymiai užtikrinčiau.

Cory Higginsas per kėlinį pelnė net 13 taškų, 9 taškus pridėjo Nicolasas Laprovittola ir „Barcelona“ pasiekė pergalę „El Clasico“ derbyje.

C. Higginsas šiame mače surinko 18 taškų (5/7 dvit., 2/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų. Laprovittola taip pat buvo ryškus, pelnęs 19 taškų.

Rokas Jokubaitis žaidė vos 9 minutes per kurias prametė 3 dvitaškius, vieną tritaškį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir baigė pasirodymą su -3 naudingumo balų grafoje.

Pralaimėtojų ekipoje Walteris Tavaresas surinko 19 taškų, po 14 pridėjo Guerschonas Yabusele ir Džananas Musa.