D. Motiejūno atstovaujama „AS Monaco“ komanda nusileido „Barcelona“ ekipai © Euroleague nuotr.

Eurolygoje pirmąjį pralaimėjimą įsirašė Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ (2/1) ekipa.

Sasha Obradovičiaus auklėtiniai svečiuose rezultatu 86:71 (18:26, 21:21, 15:24, 17:15) nusileido Barselonos „Barcelona“ (2/1) ekipai.

Monako klubas strigo rungtynių pradžioje, o tuo painaudojęs „Barcelona“ klubas įgijo 8 taškų pranašumą – 26:18. Toks pat taškų skirtumas ekipas skyrė ir po dviejų kėlinių – 47:39.

Trečiajame kėlinyje „AS Monaco“ nesurado priešnuodžių katalonų žaidimui, o deficitas išaugo iki 17 taškų – 54:71. Ketvirtajame kėlinyje intrigos atgaivinti nesugebėjęs Monako klubas turėjo pripažinti „Barcelona“ komandos pranašumą rezultatu 86:71.

D. Motiejūnas per 13 minučių pasižymėjo 8 taškais (4/6 dvit.), 1 atkovotu, blokuotu ir perimtu kamuoliu bei 9 naudingumo balais.

„Barcelona“: K. Punteris 21, J. Parkeris 16 (5 atk. kam.), N. Laprovittola 13, J. Vesely 10 (6 atk. kam.).

„AS Monaco“: E. Okobo 13 (7 rez. perd.), A. Diallo 12 (6 atk. kam.), M. Jamesas 11, M. Jaiteh 10.