Dominavęs „Rytas“ išrašė pirmą pralaimėjimą „Lietkabeliui“ vietiniame fronte © Pauliaus Žukausko nuotr.

Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Vilniaus „Rytas“ (3-1), kuris svečiuose 84:67  (21:19, 29:13, 20:17, 14:18) nugalėjo Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ (3-1).

Panevėžiečiams tai pirmoji sezono nesėkmė „Betsafe-LKL“.

Savo taisykles vilniečiai primetė nuo susitikimo pradžios, kuomet per pusę kėlinio atitrūko 10:2. Mantas Rubštavičius pataikė iš toli, vėliau tai kartojo ir Grantas Vasiliauskas, tad skirtumas tirpo iki minimalaus – 16:17. Martynas Varnas buvo išlyginęs rezultatą, tačiau pirmą ketvirtį tiksliai uždarė Margiris Normantas – 21:19.

Legionierių ir M.Normanto vedamas „Rytas“ vėl tolo (33:24), nors Georgios Kalaitzakis neleido svečiams atitrūkti labiau – 32:37. Tiesa, vėl sekė gera vilniečių atkarpa, leidusi pirmauti jau 50:32. Antrą kėlinį „Rytas“ uždarė pelnęs 13 taškų be atsako.

Po pertraukos vilniečiai įjungė aukštesnę pavarą ir tritaškius smeigė Martynas Paliukėnas bei Ąžuolas Tubelis – 57:34. Persvara tapo triuškinama, o iš problemų „7bet-Lietkabelis“ kapstėsi sunkiai.

Prieš lemiamą ketvirtį „Rytas“ kontroliavo padėtį (70:49), o panevėžiečiai nors ir pagerino padėtį (59:75), tai kardinaliai nieko nebekeitė.

Likus žaisti mažiau nei 3 minutėms techninę pražangą užsidirbo Nenadas Čanakas.

Panevėžiečiai vertėsi be Danieliaus Lavrinovičiaus ir Andrijos Stipanovičiaus, bet debiutavo Dominykas Stenionis, sužaidęs mažiau nei 2 minutes. „Rytas“ sulaukė grįžusio Igno Sargiūno. Jis per 13 minučių prametė tritaškį ir atkovojo 3 kamuolius.

„7bet-Lietkabelis“: Martynas Varnas 12, Dovis Bičkauskis 11, Oleksandras Kovliaras 9, Georgios Kalaitzakis ir Marko Pecarskis (4/10 metimai, 8 atk. kam.) – po 8.

„Rytas“: Ąžuolas Tubelis 14 (7 atk. kam., 21 n.b.), R.J.Cole‘as 13, Martynas Paliukėnas 12, Margiris Normantas 11, Savionas Flaggas 10.