Eurolyga: R. Giedraičio atstovaujama „Crvena Zvezda“ toliau žengia be pralaimėjimų © Euroleague nuotr.

Eurolygos trečiajame ture išvydome lietuvišką dvikovą – Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/0) nesunkiai perlipo Šarūno Jasikevičiaus kariaunos barjerą.

Belgrado ekipa svečiuose rezultatu 76:57 (26:12, 12:19, 16:11, 22:15) sutriuškino Stambulo „Fenerbahce“ (2/1) ekipą, kuri patyrė pirmąjį pralaimėjimą šiame Eurolygos sezone.

Serbijos ekipa jau nuo pat rungtynių pradžios ėmė diktuoti savo sąlygas, o per pirmąsias 10 rungtynių minučių įgijo įtikinamą pranašumą – 26:12.

Antrajame kėlinyje „Fenerbahce“ ekipai pavyko stabilizuoti situaciją. Puikiai kėlinio pradžią sužaidę Š. Jasikevičiaus auklėtiniai atsilikimą sumažino per pusę – 31:38.

Antroji rungtynių dalis ir vėl priklausė „Crvena Zvezda“ ekipai, kuri vėl atitrūko dviženkliu skirtumu – 54:42. Ketvirtajame ketvirtyje svečiai ir toliau žaidė užtikrintai ir iškovojo užtikrintą pergalę 19 taškų skirtumu – 76:57.

R. Giedraitis buvo blankus ir taškais nepasižymėjo, tačiau atkovojo vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą blokavo ir perėmė kamuolį bei surinko 4 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: J. Bolomboy 18 (11 atk. kam.), N. Nedovičius 17, M. Daumas 14 (5 atk. kam.), C. Milleris-McIntyre 8 (8 rez. perd.).

„Fenerbahce“N. Hayesas-Davisas 20 (8 atk. kam.), D. Hallas 10, B. Colsonas 9 (4 atk. kam.).