Europos taurėje – pirmoji sezono „Wolves“ pergalė Ispanijoje © Eurocup nuotr.

Europos taurės („BKT EuroCup“) A grupėje pirmąją sezono pergalę Europoje iškovojo Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (1/3) komanda.

Alessandro Magro auklėtiniai svečiuose 86:63 (25:17, 11:18, 28:15, 22:13) nugalėjo Badalonos „Joventut“ (2/2) krepšininkus.

„Wolves Twinsbet“ rungtynes pradėjo užtikrinčiau ir Anthony Cowano vedami greitai įgijo apčiuopiamą pranašumą – 15:9. Kėlinio pabaigoje vilniečiai įsiveržė dviženkliu skirtumu (25:15), bet kėlinį dvitaškiu užbaigę varžovai priartėjo 8 taškų skirtumu – 17:25.

Antrasis kėlinys Vilniaus ekipai prasidėjo tragiškai – 0:13 atkarpa lėmė, jog „Wolves Twinsbet“ atsidūrė besivejančiosios komandos vaidmenyje (25:30). Sitauciją pavyko stabilizuoti, o kėlinio pabaigoje baudų metimų pagalba „vilkai“ vėl pirmavo – 36:35.

Trečiajame kėlinyje varžovai strigo, o „Wolves Twinsbet“ dar kartą pabėgo dviženkliu skirtumu – 53:41. Geras vilniečių žaidimas tęsėsi, o į lemiamą kėlinį pavyko išsinešti 14 taškų pranašumą – 64:50.

Ketvirtąjį kėlinį 5 taškais pradėję vilniečiai atitrūko triuškinamu rezultatu (69:50). Gynyboje surakinę kerpšininkus „Wolves Twinsbet“ išsklaidė rungtynių intrigą ir laimėjo rungtynes užtikrintai rezultatu

„Wolves Twinsbet“ gretose išsiskyrė A. Cowanas, kuris iš viso surinko 26 taškus (2/2 dvit., 4/6 trit., 10/10 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo, pažeidė taisykles 2 kartus ir iš viso surinko 33 naudingumo balus.

„Wolves Twinsbet“: A. Cowanas 26, A. Andrewsas 17, T. Thurmanas 10, G. Brooksas ir K. Žemaitis po 10.

„Joventut“: A. Tomičius 11 (6 atk. kam.), M. Ružičius 11, K. Robertsonas 9.