Jasikevičius buvo išvarytas, o „Barcelona“ per pratęsimą palaužė „Crvena Zvezda“ © Euroleague nuotr.

„Barcelona“ (11-6) išgyveno dramą Belgrade.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 99:94 (28:17, 23:15, 14:25, 28:19) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (8-8) ekipą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje pratęsimą neįtikėtinai išplėšė Nikola Mirotičius, kurio mestas kamuolys skrodė tinklelį. Pratęsimą itin sunkiu tritaškiu pradėjo ir Cory Higginsas.

Pratęsimo metu dvi technines pražangas iš eilės ir iš aikštės buvo išvarytas Šarūnas Jasikevičius.

Galiausiai kiek taiklesni pratęsimo metu buvo „Barcelonos“ krepšininkai, kurie taikliai realizavo ir baudų metimus po taktinių serbų pražangų.

Verta paminėti tai, kad rungtynių pradžioje traumą patyrė „Crvena Zvezda“ lyderis Luca Vildozas, kurį buvo galima pastebėti jau antrojo kėlinio viduryje vilkint ne sportinę aprangą.

Pagrindiniai „Barcelonos“ pergalės kalviai buvo Tomašas Satoransky, kuris surinko 19 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Cory Higginsas su Alexu Abrinesu pridėjo po 15 ir 14 taškų.

Šeimininkų ekipoje po 24 taškus pelnė Nemanja Nedovičius ir Filipas

Po šios pergalės katalonai vėl yra tarp lyderiaujančių Eurolygos ekipų su 11 pergalių ir 6 pralaimėjimais.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai turi tokį patį pergalių ir pralaimėjimų santykį, kaip „Anadolu Efes“ bei „Žalgirio“ ekipos.