Kėdainiuose – atkakli kova ir „Ryto“ pergalė © Pauliaus Žukausko nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) dar vieną pergalę iškovojo Vilniaus „Ryto“ (4-1) komanda.

Sostinės ekipa svečiuose rezultatu 93:83 (21:26, 32:22, 20:23, 20:12) įveikė dar nei vienos pergalės čempionate neiškovojusią Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komandą.

Rungtynių pradžioje „Rytas“ stengėsi atitrūkti (13:7), tačiau šeimininkai turėjo savo atsaką – 15:2 atkarpą sužaidę kėdainiečiai patys įgijo ženklų apčiupiamą pranašumą – 22:15.

Antrajame kėlinyje vilniečiai startavo su kitu nusiteikimu, ir nors „Nevėžis-Optibet“ pradžioje įgijo dviženklį atotrūkį (32:23), jau netrukus „Rytas“ ėmė pirmauti – 35:32. Kėdainių ekipai pavyko sustabdyti varžovų įsibėgėjimą, tačiau po dviejų kėlinių pranašumą išlaikė „Rytas“ – 53:48.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai stabdė varžovų bendymus atsiplėšti ir visuomet alsavo į nugarą sostinės komandos krepšininkams. Kėlinio pabaigoje Ignas Vaitkaus „2+1“ situacija rezultatą išlygino, tačiau Savionas Flaggas pelnė du taškus ir vilniečiai išlaikė trapų pranašumą.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo lėtai, tačiau vilniečiams galiausiai pavyko atitrūkti dviženkliu skirtumu – 85:75. „Nevėžio-Optibet“ puolimas strigo, o dviženklį pranašumą susikrovę „Ryto“ krepšininkai galiausiai tapo nepavejami bei laimėjo rungtynes 10 taškų skirtumu – 93:83.

„Nevėžis-Optibet“: Amitas Ebo 26 (4/7 dvit., 4/9 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 8 kld., 23 n.b.), Fahrudinas Manjgafičius 11 (3/3 trit.), Ignas Vaitkus, Vitalijus Kozys (2/5 dvit.) ir Josephas Girardas (3/7 trit., 4 atk. kam.) po 9, Leslie Nkereuwemas 7 (5 atk. kam.), Matas Vaitkus 6, Jonas Zakas ir Darylas Doualla po 3.

„Rytas“: Savionas Flaggas 18 (6/9 dvit., 11 atk. kam., 25 n.b.), Margiris Normantas 14 (2/5 dvit., 2/4 trit., 4 per. kam.), Jayvonas Gravesas 13 (5/7 dvit.), Stevenas Enochas 10 (4/9 dvit., 7 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis (3/6 dvit., 4 atk. kam.) ir Gytis Radzevičius (1/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.) po 9, Ignas Sargiūnas 7 (1/4 trit.), Gytis Masiulis 6, Robertas Cole 5, Martynas Paliukėnas 2 (4 rez. perd.).