Klampiame Italijos derbyje – M. Teodosičiaus tritaškiai ir „Virtus“ pergalė © Michele Nucci / IPA/SIPA nuotr.

Milano „AX Armani“ (3-4) ir toliau stringa sezono starte. Šį kartą patirtas pralaimėjimas itališkame derbyje.

„AX Armani“ namuose 59:64 (23:12, 12:27, 6:14, 18:11) nusileido Bolonijos „Virtus“ (3-4).

Rungtynių pradžia aikštės šeimininkams nežadėjo nieko blogo. Puikus puolimas, surakinti varžovai ir įgyta dviženklė persvara (23:12).

Tiesa, nuo antrojo kėlinio, savo sąlygas pradėjo diktuoti svečiai iš Bolonijos.

Milošas Teodosičius pataikė tris tritaškius iš eilės, o trečiasis buvo įspūdingas su antrojo kėlinio pabaigą skelbiančia sirena ir svečiai įgijo 4 taškų persvarą (39:35).

Milano ekipa toliau strigo puolime. Aikštės šeimininkai per trečiąjį ketvirtį pelnė vos keturis taškus ir įgijo dviženklį deficitą (41:53).

Lemiamame kėlinyje, „AX Armani“ bandė gelbėtis tritaškiais, bet Devono Hallo keletas taiklių metimų neleido prisivyti varžovų. Tuo tarpu „Virtus“ nedemonstruodami gero puolimo sugeba iškovoti svarbų tašką Eurolygos turnyrinėje lentelėje.

„Virtus“ gretose Milošas Teodosičius pataikė penkis tritaškius ir surinko 15 taškų ir keturis rezultatyvius perdavimus.

Jordanas Mickey pelnė 14 taškų, Tornike Shengelia pridėjo 12.

„AX Armani“ neišgelbėjo 13 Nazo Mitrou-Longo taškų.