KMT: „Neptūną“ palaužęs „Cbet“ grupėje išlieka be pralaimėjimų © Betsafe LKL nuotr.

Karaliaus Mindaugo taurės grupės etape „Cbet“ (3/0) vis dar išlieka be pralaimėjimų.

Jonaviečiai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 88:84 (25:27, 19:24, 28:11, 16:22) iškovojo pergalę prieš Klaipėdos „Neptūno“ (1/2) ekipą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo permainingai – pradžioje pabėgę svečiai (8:3), greitai atsidūrė už „Cbet“ nugaros (13:10). Visgi kėlinio pabaigoje klaipėdiečiams ir vėl pavyko įsiveržti į priekį – 27:25.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė – abi komandos alsavo viena kitai į nugarą, o pirmaujanti ekipa nuolaitos keitėsi. Tuomet Mindaugo Girdžiūno tritaškio įkvėpti „Neptūno“ krepšininkai surengė 9:0 spurtą, po kurio įgijo solidesnį pranašumą – 44:38. Kėlinio pabaigoje pranašumą pavyko išlaikyti ir uostamiesčio krepšininkai ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 7 taškais – 51:44.

Trečiasis kėlinys prasidėjo tolimais „Cbet“ šūviais, po kurių jie akimirksniu persvėrė rezultatą (53:52), o vėliau sekusi 8:0 atkarpa leido jiems atiplėšti – 61:55. „Neptūnas“ sukūrė rezultatyvių atakų, tačiau „Cbet“ ir toliau rungtyniauvo užtikrinčiau ir iki trečiojo kėlinio pabaigos įgijo dviženklį pranašumą – 72:62.

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos strigo, tačiau pirmasis atsibudo „Neptūnas“ ir nukirto atsilikimą per pusę (71:76), bet tuomet 5 taškais iš eilės Bohdanas Blyzniukas sugrąžino „Cbet“ komandai turėtą persvarą – 81:71. Savo taškų serija atsakė Nate'as Johnsonas – 77:81. Rungtynių pabaigoje „Cbet“ vėl rungtyniavo užtikrinčiau, ir to užteko, jog jonaviečiai triumfuotų rezultatu 88:84.

Itin sėkmingas rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė Aurimas Majauskas, kuris iš viso pelnė 29 taškus (10/12 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud., 5 atk. kam.).

„Cbet“: A. Majauskas 29 (5 atk. kam.), B. Blyzniukas 23 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), M. Krivas 13 (6 atk. kam.), D. Brewtonas 11 (4 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Neptūnas“: T. Pavelka 19 (4 atk. kam.), N. Johnsonas 17, M. Girdžiūnas 15.