Lietuvos šešiolikmečiai aštuntfinalyje nusileido Turkijai © FIBA nuotr.

Lietuvos U-16 krepšinio rinktinė kovas dėl medalių baigė aštuntfinalio etape.

per toli varžovus paleidę lietuviai rezultatu 68:77 (13:18, 14:25, 14:20, 27:14) nusileido Turkijos šešiolikmečiams.

Nors rungtynes lietuviai pradėjo kiek geriau (11:9), tačiau dar pirmajame kėlinyje turkai pirmi įgijo solidesnį pranašumą. Po ilgosios pertraukos komandas jau skyrė dvižeklis skirtumas – 27:43.

Trečiajame kėlinyje Turkija ėmė dar labiau dominuoti ir rezultatas po trijų kėlinių tapo triuškinamas – 41:63.

Lietuviai ketvirtajame kėlinyje atsigavo ir kilo į lemiamą spurtą, tačiau deficitas buvo per didelis ir lietuviai patyrė pralaimėjimą rezultatu 68:77.

Lietuva: Emilis Prekevičius 15, Ignas Štombergas 10, Tauris Aliukonis ir Emonas Žilinskas po 9, Galius Černeckis ir Gabrielius Kerys po 7.

Turkija: Omeras Kutluay’us 24, Erdinčas Alexas Koyunas 12, Erkinas Kasas ir Keremas Čorumlularas po 8, Anilas Alyanakas ir Omeras Ege Ziyaettinas po 7, Ahmetas Kerimas Andičius 6.

Lietuviai kovas Europos čempionate tęs dėl 9-16 vietų. Trečiadienį 18.30 val. Lietuva stos į kovą prieš Lenkijos šešiolikmečius.