NBA vasaros lygoje – taiklus R. Jokubaičio metimas paskutinėmis kėlinio sekundėmis © Knicks nuotr.

Rokas Jokubaitis antruoju savo bandymu 2024 metų NBA vasaros lygoje ne taip stipriai sužibėjo.

Niujorko „Knicks“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės – derbyje 85:92 (28:11, 28:15, 18:19, 35:23) nusileido Bruklino „Nets“ krepšininkams.

Rokas Jokubaitis per 14 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir vieną kartą prasižengė.

Ypatingai sėkmingas buvo pirmasis lietuvio išėjimas į aikštę. Per 5 minutes tuomet jis pelnė 4 taškus, kartą įdėjo į krepšį, atliko taiklų metimą paskutinę pirmo kėlinio sekundę, o su juo „Knicks“ susikrovė 15-os taškų persvarą. Tiesa, antrasis išėjimas buvo jau blankus.

Puikiai „Knicks“ gretose pasirodė Ukrainos centras Dmyto Skapintsevas, kuris pelnė 19 taškų bei atkovojo 9 kamuolius.

Niujorko ekipos lyderis vėl buvo Duane'as Washingtonas jaunesnysis, pelnęs 21 tašką.