Prireiks penktųjų rungtynių ‒ „Wolves“ išlikimo rungtynėse patiesė „Rytą“ © LKL nuotr.

„Betsafe-LKL” pusfinalyje tarp Vilniaus ekipų prireiks lemiamų rungtynių.

„Wolves Twinsbet” ketvirtosiose serijos rungtynėse rezultatu 97:86 (24:23, 28:15, 26:12, 19:36) palaužė Giedriaus Žibėno treniruojamą „Ryto” ekipą ir išlygino seriją iki trijų pergalių 2:2.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai rungtynes pradėjo galingiau ir po pirmųjų 4 minučių pirmavo 7 taškais (14:7), tačiau tuomet vilkai” perimė kontrolę ir spurtuodami 12:0 atkarpa pabėgo į priekį 19:14. Visgi žaidimą stabilizavęs Rytas” sušvelnino atsilikimą iki minimalaus ‒ 23:24.

Antrajame ketvirtyje gynyboje varžovus sukaustę Wolves Twinsbet” krepšininkai liejo tritaškius ir antrąją rungtynių pusę pasitiko turėdami užtikrintą keturiolikos taškų pranašumą ‒ 52:38.

Trečiajame kėlinyje Nedo Pacevičiaus kariauna ir toliau laikė aukštesnę pavarą ir perkopė 20 taškų atotrūkį (65:44). Pasipriešinti nesugebėjusi „Ryto” komandą lemiamą ketvirtį pasitiko turėdami triuškinamą 28 taškų atsilikimą ‒ 50:78.

Ketvirtajame kėlinyje „Rytas” dominavo, tačiau Nedo Pacevičiaus auklėtiniams užteko įgyto pranašumo. „Wolves Twinsbet” Rungtynes laimėjo 97:86.

Laimėtojus į priekį vedė Artūrs Žagars su 18 taškų (1/7 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud., 7 rez. perd.) ir Eigirdas Žukauskas su 16.

„Ryto” Nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Justinas Gorhamas su 16 taškų bei Arnas Velička su 15.