Puikus startas: Europos čempionate Lietuvos dvidešimtmečiai sutriuškino Islandiją © FIBA nuotr.

Lenkijoje vykstantį FIBA U20 Europos čempionatą Lietuvos dvidešimtmečių rinktinė (1-0) pradėjo lengva pergale.

Pauliaus Murausko ir Motiejaus Krivo vedami lietuviai 93:63 (24:12, 28:9, 18:16, 23:26) nesunkiai pranoko islandus.

Turnyro atidarymo rungtynėse Lietuvos rinktinė pradėjo dominuoti jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo dvigubai – 24:12. Antrajame ketvirtyje rezultatas tapo triuškinantis, po dviejų ketvirčių komandas skyrė 31 taško skirtumas – 52:21.

Trečiajame kėlinyje kova išsilygino, tačiau per trečiąjį ketvirtį pranašumas nesumažėjo, o dar padidėjo – 70:37.

Sunkumų neturėję lietuviai rungtynes laimėjo rezultatu 93:63.

Lietuva į priekį vedė dvigubus dublius rinkę priekinės linijos žaidėjai – Paulius Murauskas surinko 19 taškų (5/5 dvit., 3/3 trit., 13 atk. kam., 33 n. b.), Motiejus Krivas pelnė 17 (10 atk. kam., 22 n. b.), o Matas Vokietaitis pridėjo 12 (11 atk. kam., 18 n. b.)

Kitos Lietuvos rungtynės jau rytoj, 19.00 val. Lietuvos laiku. Varžybas gyvai galima stebėti FIBA „Youtube“ kanale.

Lietuva: Paulius Murauskas 19, Motiejus Krivas 17, Rokas Jocys 14, Matas Vokietaitis 12, Kajus Kublickas 7, Gediminas Alisas ir Laurynas Klimas po 6.

Islandija: Tomas Thrastarsonas 11, Frithrikas Curtisas 10, Agustas Kjartanssonas 8, Elias Palssonas 7, Hallgrimuras Thrastarsonas 6.