„Rytas“ atsidarė pergalių sąskaitą Europoje: namuose nugalėtas „Slask“ klubas © FIBA nuotr.

FIBA Čempionų lygos F grupėje pirmąją pergalę įsirašė Vilniaus „Ryto“ (1/1) ekipa.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai savo namų arenoje rezultatu 98:75 (28:16, 22:17, 20:24, 28:18) palaužė svečius iš Lenkijos – Vroclavo „Slask“ (0/2) komandą.

„Rytas“ rungtynes pradėjo aukštesnę pavara ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą – 15:5. Įgytą pranašumą pavyko išlaikyti iki kėlinio pabaigos.

Antrajame kėlinyje vilniečiai ir toliau buvo geresnė komanda, o įpusėjus kėliniui rezultatas tapo triuškinamas – 41:23. Iki ilgosios pertraukos varžovams prisivyti šeimininkų nepavyko – 50:33.

Trečio kėlinio pradžioje „Rytas“ perkopė 20 taškų pranašumą (54:33), visgi antrąją kėlinio dalį geriau sužaidusi „Slask“ ekipa atsilikimą sumažino iki 13 taškų – 57:70.

Ketvirtajame kėlinyje Giedriaus Žibėno auklėtiniai vėl ėmė įrodinėti pranašumą, o kėlinio pabaigoje ne tik neiššvaistė, bet dar ir perkopė didžiausią turėtą pranašumą – 96:73.  Vilniečiai rungtynes laimėjo rezultatu 98:75.

„Ryto“ ekipoje spindėjo 23 taškus surinkęs Gytis Radzevičius (9 atk. kam.), 17 pridėjo Jayvonas Gravesas (7 atk. kam., 5 rez. perd.), R. J. Cole'as 16, Ąžuolas Tubelis 11 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Slask“ gretose rezultatyviausiai žaidė Angelis Nunezas ir Jeremy Senglinas (5 rez. perd.), kurie surinko po 13 taškų, 12 pelnė Reggie Lynchas (5 atk. kam.), Ajdinas Penava ir Danielis Golebiowskis 10.