Sėkminga diena Lietuvos klubams: „Wolves“ šventė pergalę Lenkijoje © Eurocup nuotr.

Praėjusią savaitę Badalonoje įspūdingai atsidariusi pergalių sąskaitą Europos taurės („BKT EuroCup“) turnyre Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (2-3) padvigubino jų skaičių Sopote. Lietuvos sostinės komanda svečiuose po pratęsimo įveikė vietos „Trefl“ – 99:92 (25:15, 22:22, 19:25, 18:22, 15:8). Pastaroji ekipa ir toliau turnyre lieka neiškovoję pergalės.

Dvikovą vilniečiai pradėjo aktyviai ir pirmavo 7:0. Tačiau kelinio viduryje svečiai ėmė strigti, o treneris Alessandro Magro buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes „Trefl“ sumažino atsilikimą iki minimumo 7:6. Likus ketvirtyje žaisti 2 minutes, Tre’Shawnas Thurmanas pataikė tritaškį, o „Wolves Twinsbet“ pirmavo 17:10. Jį tolimu metimu užbaigė Vaidas Kariniauskas – 25:15.

Sužaidus porą minučių antrajame kėlinyje, Andrew Andrewsas tritaškiu padidino komandos persvarą iki 13 taškų – 31:18. Vis tik, jo viduryje „Vilkų“ pranašumas ištirpo iki 7 taškų (37:30). Dar labiau priartėti varžovams vilniečiai neleido ir ilsėtis išėjo susigrąžinę dviženklį pranašumą – 47:37.

Po pertraukos „Trefl“ komanda laimėjo atkarpą 14:3, o turėtas solidus svečių pranašumas ištirpo vos iki 2 taškų – 55:53. Vis tik „Wolves Twinsbet“ atlaikė visus šeimininkų bandymus išsiveržti į priekį ir likus žaisti paskutines 10 minučių pirmavo 66:62.

Paskutinio ketvirčio pradžioje abi komandos apsikeitė tolimais metimais. Po to vilniečiai kelis sykius sėkmingai sužaidė gynyboje bei vėl įgijo saugesnį pranašumą – 74:67. Abi komandos taškus rinko sunkiai, kėlinio viduryje komanda iš Lietuvos buvo priekyje 76:72. Likus žaisti 3 minutes, po Garrisono Brookso dėjimo „Wolves Twinsbet“ nutolo – 84:76. Vis tik, vėliau taškus pelnė tik šeimininkai, išlyginę rezultatą, likus žaisti 25 sekundes. Per jas Anthony Cowano prasivežimas nebuvo sėkmingas, komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jo pradžioje A. Andrewsas pataikė iš toli, po to atšokusį nuo lanko kamuolį į krepšį įspūdingai sugrūdo T. Thurmanas, dar kitą ataką dėjimu užbaigė ir Garrisonas Brooksas, netrukus antrą tritaškį įsūdė A. Andrewsas, o vilniečiai atitrūko dviženkliu skirtumu 94:84. Šeimininkai bandė išsigelbėti ir, likus žaisi kiek daugiau nei minutę, komandas skyrė jau tik 4 taškai – 94:90. Vis tik, vilniečiai pergalės iš rankų nepaleido.

„Wolves Twinsbet“: Tre‘Shawnas Thurmanas 17, Andrew Andrewsas 15 (5 rez. perd.), Jeffery Tayloras, Garrisonas Brooksas (9 atk. kam.) ir Anthony Cowanas po 14, Kristupas Žemaitis 9, Marekas Blaževičius 7, Vaidas Kariniauskas 5, Regimantas Miniotas ir Matas Jogėla po 2. Danielis Baslykas ir Justinas Marcinkevičius aikštėje nepasirodė.

„Trefl“ komandai Marcusas Weathersas pelnė 25, Jakubas Schenkas pridėjo 19 taškų.

Kitas Europos taurės rungtynes „Wolves Twinsbet“ žais spalio 29 d savo arenoje su Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija).