Serijos rezultatas lygus: „Wolves“ Panevėžyje parklupdė šeimininkus © LKL nuotr.

„Betsafe-LKL“ mažojo finalo antrosiose serijos rungtynėse Vilniaus „Wolves Twinsbet“ krepšininkai atsirevanšavo svečiuose.

Nedo Pacevičiaus auklėtiniai rezultatu 81:73 (21:17, 20:14, 20:18, 20:24) pranoko Panevėžio „7Bet-Lietkabelio“ ekipą ir seriją iki trijų pergalių išlygino 1:1.

Rungtynes tritaškiu atidarė Deividas Sirvydis, tačiau „Wolves Twinsbet“ greitai įgijo pranašumą (3:9). Kėlinio antroje pusėje Dovio Bičkauskio 5 taškai iš eilės leido „7Bet-Lietkabeliui“ išsiveržti į priekį (15:14), tačiau pirmasis kėlinys baigėsi svečių naudai – 21:17.

Antrajame kėlinyje šeimininkai įsibėgėjo ir vėl atgavo pranašumą (26:23), visgi Vaido Kariniausko užkurti „vilkai“ vėl atsiplėšė – 33:26. Vilniečiai ir toliau kovojo užtikrinčiau ir ilgąją pertrauką pasitiko dviženkliu pranašumu – 41:31.

Trečiajame kėlinio pirmoje pusėje „Wolves Twinsbet“ krepšininkai niekaip neleido panevėžiečiams priartėti (53:40). Likus 3 minutėms, po Gabrieliaus Maldūno ir Gedimino Oreliko dvitaškių „7Bet-Lietkabelio“ deficitas nukrito iki 7 taškų, tačiau per likusį laiką svečiai nepasižymėjo, o Rasheedas Sulaimonas ir T. Thurmanas atstatė šeimininkams dviženklę persvarą – 61:49.

Ketvirtajame kėlinyje „Wolves Twinsbet“ krepšininkai sukaustyti puolime taškų nepelnė net 5 minutes, o už to užsikabinę panevėžiečiai spurtavo 15:0 ir išsiveržė į priekį 3 taškais (64:61). Visgi svečiai nepalūžo ir atsakė savais 10 taškų iš eilės, kurie, likus kiek daugiau nei 3 minutėms, ir vėl leido įgyti solidų atstumą (71:64). Likus žaisti minutei po D. Sirvydžio taškų „7Bet-Lietkabelis“ atsilikinėjo 5 taškais (69:74), tačiau Regimanto Minioto dvitaškis su pražanga „Wolves Twinsbet“ ekipai vėl leido atitolti 8 taškais ir pergalės iš rankų jie nebepaleido. „Vilkai“ rungtynes laimėjo 81:73.

Svečius į pergalę vedė arti dvigubo dublio likęs R. Miniotas – jo sąskaitoje 17 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 6/7 baud.) ir 9 atkovoti kamuoliai.

Panevėžio ekipos neišgelbėjo D. Sirvydis, kuris surinko 19 taškų (4/5 dvit., 2/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Wolves Twinsbet“: R. Miniotas 17 (9 atk. kam.), E. Žukauskas 14, T. Thurmanas 13, V. Kariniauskas 13.

„7Bet-Lietkabelis“: D. Sirvydis 19, D. Gagičius 12 (7 atk. kam.), D. Bičkauskis 11, G. Orelikas 10 (7 atk. kam.).