Trilerį išgyvenusi Lietuvos 3x3 rinktinė – pasaulio čempionato finale! © FIBA nuotr.

Lietuvos vyrų trijulių rinktinė išgyveno pusfinalio dramą ir žengė į finalą. Lietuviai 18:17 po pratęsimo palaužė Prancūzijos rinktinę

Sužaidus 3 minutes lietuviai turėjo minimalų deficitą (5:6), tačiau savo sąskaitoje komanda turėjo net 5 pražangas.

Įpusėjus pusfinaliui deficitas išaugo iki 3 taškų (7:10), bet mūsiškiai sugebėjo išlyginti rezultatą (10:10).

Likus 2:30 prancūzai smeigė sudėtingą tritaškį ir išsiveržė į priekį (13:14).

Marijus Užupis nepataikė tritaškio ir paliko prancūzams paskutines 4,6 sekundės rungtynėse (16:16), bet prancūzų tritaškis buvo netaiklus ir įnirtinga kova kėlėsi į pratęsimą iki 2 taškų.

Pratęsime Darius Tarvydas prasižengė, o prancūzas pataikė, baudą, bet lietuviai sumetė 2 metimus iš eilės ir iškovojo neįtikėtiną pergalę.

Finale Lietuva kausis prieš Serbijos rinktinę, kuri yra pirmas šio čempionato reitingas.