Savaitę Klaipėdoje stovyklavusi Vilniaus „Wolves Twinsbet“ pergalingai pradėjo draugiškų rungtynių ciklą. Būsimam sezonui besiruošianti sostinės komanda įveikė Lietuvoje viešinčią Rostoko „Seawolves“ 83:56 (27:13, 22:13, 21:14, 13:16).

Dvejas rungtynes jau sužaidusios Vokietijos Bundeslygos ekipos vyr. treneriui vos po 4 minučių teko prašyti minutės pertraukėlės, vilniečiams įgijus dviženklį pranašumą – 13:2, o sužaidus pirmąsias 10 minučių, „Wolves Twinsbet“ pirmavo 27:13.

Po dar vieno spurto antrojo ketvirčio viduryje Lietuvos klubo pranašumas išaugo iki 18 taškų (40:22), o ilsėtis komandos išėjo „Vilkams“ pirmaujant 49:26.

Iškart po pertraukos skirtumas dar sykį šoktelėjo, ir, likus žaisti vieną ketvirtį, „Wolves Twinsbet“ pirmavo 70:40.

Paskutinio kėlinuko pradžioje vilniečiai pirmavo rekordine rungtynėse 33 taškų persvara (73:40), o rungtynes laimėjo 83:56.

„Wolves Twinsbet“: Tre‘Shawnas Thurmanas 18 (5 perimti kam.), Anthony Cowanas 15 (8 rez. perd.), Garrisonas Brooksas 12, Jeffery Tayloras 11, Marekas Blaževičius 8, Kristupas Žemaitis 7, Vaidas Kariniauskas 5, Danielis Baslykas 4, Matas Jogėla 2, Regimantas Miniotas 1. Vytenis Čižauskas ir Justinas Marcinkevičius nepasižymėjo.

Vyr. treneris Alessandro Magro po rungtynių išskyrė 17 komandos padarytų klaidų, tačiau rungtynių vaizdu aikštelėje liko nenusivylęs.

„Baigėsi pirma darbo savaitė. Esu patenkintas komandos nusiteikimu, energijos lygiu, kurį parodėme aikštelėje. Tai tik pirmosios rungtynės, stengėmės paskirstyti minutes. Šiek tiek per daug klydome, bet šiame etape tai yra normalu. Gerai klaidas daryti dabar, nes turime laiko ištaisyti jų priežastis, – sakė „Wolves Twinsbet“ strategas. – Jei pamenate, pirmosios treniruotės metu sakiau, kad dabar svarbiausia, jog visi žaidėjai būtų tame pačiame puslapyje. Šiandien mačiau visų nusiteikimą, energiją, todėl tuo labai džiaugiuosi.“

Antrąsias draugiškas rungtynes „Wolves Twinsbet“ planuoja sužaisti rugsėjo 7 d. Vilniuje su į svečius atvyksiančiu Klaipėdos „Neptūnu“.