„Wolves“ Šiaurės Europos krepšinio lygoje startavo dramatišku išsigelbėjimu © FIBA nuotr.

Alytaus „Wolves“ (1-0) pergalingai startavo Šiaurės Europos krepšinio lygoje.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 79:77 dramatiškai palaužė Tartu „Ulikool“ (2-2) ekipai iš Estijos.

Alytiškiai prastai pradėjo rungtynes ir jau po pirmo kėlinio turėjo dviženklį deficitą (16:27).

Panašus skirtumas laikėsi iki ketvirto kėlinio, kuomet J. Tayloro vedami svečiai pradėjo mažinti skirtumą (64:70).

„Wolves“ likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos sugebėjo persverti rezultatą (77:75).

Lemiamą rungtynių atkarpą sėkmingiau sužaidę svečiai sugebėjo išsigelbėti ir iškovoti pirmąją pergalę Europos turnyre.

Alytiškius į pergalę vedė Jeffrey Tayloras pelnęs 22 taškus, Erickas Buckneris surinko 13 taškų ir atkovojo 11 kamuolių

Varžovams Andrii Voinalovychius pelnė 17 taškų, Jalanas McCloudas surinko dvigubą dublį (15 tšk., 10 rez. p.).