„Žalgiris“ dramatiškoje kovoje krito Monake © LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (8-8) buvo arti netikėtumo Eurolygoje.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 82:84 (26:17, 23:25, 15:18, 18:24) nusileido „Monaco“ (11-5).

Žalgiriečiai sėkmingai pradėjo rungtynes, o po dviejų kėlinių susikrovė 7 taškų pranašumą (49:42).

Trečiajame kėlinyje, Arnas Butkevičius išnervino Mike'ą Jamesą, kuris gavo pražangą puolimę ir vėliau užsidirbo techninę pražangą, kuri jam buvo ketvirtoji asmeninė.

Kauniečiai sunkiai kūrėsi progas puolime, bet ketvirto kėlinio pirmoje pusėje išlaikė persvarą (68:63).

Ketvirto kėlinio antroje pusėje, Keenanas Evansas užsidirbo ketvirtąją pusėje, o be lyderio likęs „Žalgiris“ paleido turėtą keturių taškų persvarą (72:72).

Laurynas Birutis suklydo, o monegaskai atitrūko (74:78). Tomas Dimša pataikė tritaškį ir išlaikė žalgiriečių viltis laimėti (79:80).

Elie Okobo pataikė tritaškį, Edgaras Ulanovas išprovokavo pražangą tritaškio zonoje ir sumažino deficitą iki minimumo (82:83).

Tas pat Okobo prametė baudos metimą, o Rolandas Šmitas prametė lemiamą tritaškį.

„Žalgiris“: R.Šmitas 18 (5 atk. kam.), K.Evansas 17 (5 rez. perd., 2 per. kam.), E.Ulanovas 12, L.Birutis 10 (7 atk. kam.), T.Dimša 8, K.Lukošiūnas 5, K.Hayesas 4, I.Brazdeikis 3, A.Butkevičius 3 (5 atk. kam.) , D.Giedraitis 2.

„Monaco“: E.Okobo 22 (9 rez. perd., 4 per. kam.), A.Diallo 14, Y.Ouattara 14.