„Žalgiris“ triumfavo Kėdainiuose © Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Andrea Trinchieri auklėtiniai sekmadienį nugalėjo Kėdainių „Nevėžio–Optibet“ komandą 89:76 (27:19, 24:19, 20:23, 18:15).

Tyrone‘as Wallace‘as galingai pradėjo rungtynes dukart iš eilės užbaigdamas atakas taškais su varžovų pražangomis, tritaškį smeigė Ignas Brazdeikis, įdėjo Bryantas Dunstonas, o greitoje atakoje po T.Wallace‘o perdavimo pasižymėjo Mattas Mitchellas – 13:3. Deividas Sirvydis rinko 6 taškus, po tritaškį pataikė I.Brazdeikis bei Sylvainas Francisco ir „Žalgiris“ buvo atsiplėšęs 25:10. Per likusias 2 pirmojo kėlinio minutes šeimininkai pataikė kelis įspūdingus tritaškius ir skirtumas sumažėjo iki 27:19.

Antrojo kėlinio pradžioje po 5 taškus pelnė D.Sirvydis ir Dovydas Giedraitis (37:25), po krepšiu prasiveržė I.Brazdeikis, po tritaškį pataikė D.Sirvydis ir Lukas Lekavičius – 45:31. D.Sirvydis rinko savo 16-ąjį tašką, iš po krepšio įmetė I.Brazdeikis, o pirmąją rungtynių pusę uždarė Lauryno Biručio baudų metimai – 51:38.

T.Wallace‘as trečiąjį kėlinį atidarė 8 taškais iš eilės, po atkovotų kamuolių puolime pasižymėjo I.Brazdeikis ir B.Dunstonas – 63:41. Kėdainių klubas atsakė savo gera atkarpa, kurioje įsiterpė tik S.Francisco baudų metimai – 65:55. Arnas Butkevičius taip pat sumetė baudas, T.Wallace‘as rinko dar 4 taškus – 71:61.

Edgaras Ulanovas pelnė 4 taškus, bet kėdainiečiai mažino skirtumą net iki 5 taškų – 75:70. I.Brazdeikis įveikė savo varžovą, D.Giedraitis perėmė kamuolį ir pelnė lengvus taškus, vėl pasižymėjo I.Brazdeikis ir B.Dunstonas – 84:73. Paskutinius 5 taškus nugalėtojams pelnė T.Wallace‘as – 89:76.

„Žalgiris“: T.Wallace‘as 23, I.Brazdeikis 17 (2 per. kam.), D.Sirvydis 16, D.Giedraitis 7 (2 per. kam.), S.Francisco 7, B.Dunstonas 6 (6 atk. kam.), E.Ulanovas 4, L.Lekavičius 3, M.Mitchellas 2, A.Butkevičius 2, L.Birutis 2, A.Smailagičius 0.

„Nevėžis–Optibet“: A.Ebo 24 (7 rez. perd.), L.Nkereuwemas 13 (5 atk. kam.), J.Girardas 11.