Europos jaunimo čempionatai: plaukikas Dž. Miškinis – 14-as, šuolininkas į vandenį K. Baziuk – 17-as © D. Kibirkčio/ LTU Aquatics nuotr.

Lietuvos sportininkai šeštadienį užbaigė „European Aquatics“ jaunimo čempionatų maratoną. Vienoje, Austrijoje, šiandien atviro vandens plaukimo varžybose pasirodė 19-metis kaunietis Džiugas Miškinis, o Žešuve, Lenkijoje, vykusiose šuolių į vandenį varžybose – 14-metis vilnietis Kiril Baziuk.

Džiugas Miškinis, kurį treniruoja Paulius Andrijauskas, šeštadienį startavo vaikinų (18–19 m.) 10 km atviro vandens plaukime. Lietuvis distanciją įveikė per 1 val. 59 min. 17,76 sek.

Įpusėjus nuotoliui (po 5 km) Lietuvos čempionas buvo 26-as (58:11.15), o antroje nuotolio dalyje sėkmingai vieną po kito lenkė varžovus ir pakilo iki galutinės 14-os vietos bendroje įskaitoje.

Iš viso finišavo 32 sportininkai, dar penki plaukikai distancijos nebaigė.

Europos jaunimo čempionu Vienoje tapo 19-metis Sacha Velly (1:53:25.82) iš Prancūzijos, aplenkęs lenką Piotrą Wozniaką (1:53:36.92) ir vokietį Joną Clause Kusche (1:53:37.15).

Primename, kad Dž. Miškinis praėjusiais metais tapo šios rungties Lietuvos čempionu, kai distanciją įveikė per 2 val. 10 min. 44,6 sek.