100 taškų ribą pasiekęs „Žalgiris“ neturėjo vargo su „Juventus“ © zalgiris.lt nuotr.

Pirmąsyk šiame sezone 100 taškų ribą pasiekęs Kauno „Žalgiris“ (7-0) iškovojo jau septintąją pergalę vietinėse pirmenybėse.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 109:76 (24:17, 22:22, 29:12, 30:21) įveikė Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Pirmuosius du kėlinius svečiai iš Utenos per daug nenusileido savo varžovams (46:39), tačiau antroje rungtynių pusėje spurtavo „Žalgiris“.

Trečiąjį kėlinį žalgiriečiai pradėjo spurtu 20:5 ir jau tuo metu nusprendė rungtynių likimą (66:44).

Visi „Žalgirio“ žaidėjai pasižymėjo šiose rungtynėse. 5 taškus pelnė ir iš dukterinės komandos į šias rungtynes atvykęs Liutauras Lelevičius.

Puolėjas pelnė ir komandos 100-ąjį tašką, kas turėtų reikšti, jog jis turėtų „statyti“ komandai vakarienę po šio nutikimo. Visgi po mačo Kazys Maksvytis šmaikštaudamas pasakė, kad šią pareigą už jauną komandos žaidėją įvykdys kapitonas Edgaras Ulanovas.

Laurynas Birutis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Centras pelnė 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Ignas Brazdeikis pridėjo 16 taškų, Kevarriusas Hayesas 14, Mantas Kalnietis ir Karolis Lukošiūnas – po 10.

Svečių gretose Jawunas Evansas įmetė 18 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Justino Alstono sąskaitoje – 13 taškų.