„Pelicans“ pergalės fone – universalus Valančiūnas ir dominuojantis Zionas © USA Today Sports nuotr.

Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-2) Ziono Williamsono sugrįžimą į aikštę pažymėjo pergale.

Jono Valančiūno atstovaujama ekipa Los Andžele 112:91 (18:25, 34:27, 26:15, 34:24) įveikė „Clippers“ komandą.

„Pelicans“ puikiai sužaidė trečiąjį kėlinį po kurio susikrovė 11 taškų pranašumą (78:67). Paskutinį kėlinį svečiai pradėjo 8:0 spurtu, taip savo persvarą padidindami iki 19 taškų.

„Clippers“ nesugebėjo pakankamai arti priartėti ir tuomet ganėtinai lengvai triumfavo Willie Greeno auklėtiniai.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse pasižymėjo universalia statistika – 11 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), 7 atkovoti kamuoliai, 1 perimtas kamuolys ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Į aikštę grįžęs Zionas Williamsonas žaidė trigubo dublio ritmu – 21 taškas (9/17 dvitaškiai), 12 atkovotų kamuolių ir 7 rez. perdavimai.

Puolėjas į aikštę sugrįžo po dviejų rungtynių pertraukos.