M. Grigonio atkarpa padėjo užsikurti „Panathinaikos“ ir įveikti „Baskonia“ komandą © PA Images nuotr.

Beveik tris kėlinius tylėjęs Marius Grigonis tarė savo žodį rungtynių pabaigoje ir padėjo savo atstovaujamai Atėnų „Panathinaikos“ (2-5) ekipai įveikti Vitorijos „Baskonia“ (4-3) ekipą.

Keturių lietuvių susitikime rezultatu 98:83 (22:18, 16:25, 29:16, 31:24) laimėjo Graikijos ekipa.

Per pirmuosius du kėlinius užtikrinčiau atrodė Ispanijos komanda, kuri turėjo 5 taškų pranašumą (38:43).

Trečiojo kėlinio pabaigoje nuo atsarginių suoliuko kilo Marius Grigonis. Lietuvis kėlinio paskutinėmis sekundėmis realizavo dvitaškį (67:59).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 10:8 atkarpa „Panathinaikos“ naudai, per kurią gynėjas iš Lietuvos pelnė du tritaškius.

M. Grigonis iš viso surinko 13 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė 4 kartus, 3 pražangas išprovokavo pats ir surinko 11 naud. balų.

Indelį į pergalę įnešė ir Artūras Gudaitis, kurio sąskaitoje – 6 taškai (2/5 dvit., 2/5 baud.), 2 atkovoti kamuoliai ir 2 naud. balai.

Tadas Sedekerskis „Baskonia“ gretose pelnė 7 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Rokas Giedraitis pridėjo 3 taškus (0/3 dvit., 1/3 trit.), 9 atkovotus kamuolius ir 4 pražangas.