L. Kancius triumfavo greičio ruože, V. Žala nusileido tik S. Loebui © ZUMAPRESS.com nuotr.

Laisvydas Kancius tapo antruoju lietuviu šiame Dakare, kuriam pavyko laimėti bent vieną greičio ruožą.

Klaipėdietis buvo greičiausias devintajame greičio ruože, kurį įveikė per 4 valandas, 20 minučių ir 14 sekundžių.

Artimiausią varžovą Francisco Moreno Floresą lietuviui pavyko aplenkti 4 minutėm ir 23 sekundėm. Trečiąją vietą greičio ruože užėmė brazilas M. Medeiros, ketvirtas buvo Pablo Copetti, o penktas – bendros įskaitos lyderis Alexanderis Giroud.

Prieš tai šiame Dakare greičio ruožą laimėjo ir motobagių įskaitoje važiuojantis Rokas Baciuška.

Tuo metu puikiai devintajame greičio ruože pasirodė ir Vaidotas Žala, kuris nusileido tik savo „Prodrive“ komandos draugui Sebastianui Loebui.

Antrąją vietą greičio ruože užėmęs V. Žala atsiliko 3 minutes ir 7 sekundes nuo devyniskart pasaulio ralio čempiono.

„Prodrive“ lenktynininkams buvo sėkminga diena: trečias buvo Guerlainas Chicheritas.