Europos taurėje – 4 kėlinyje subyrėjusio „7Bet-Lietkabelio“ sutriuškinimas Prancūzijoje © LKL.lt nuotr.

15-ame Europos taurės ture Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (5/10) patyrė triuškinamą pralaimėjimą. Tai 3 ekipos pralaimėjimas Europos taurėje iš eilės.

Nenado Čanako kariauna svečiuose rezultatu 104:71 (22:17, 25:19, 24:24, 33:11) neprilygo Prancūzijos „JL Bourg“ (12/3) ekipai.

Rungtynes geriau pradėję aikštės šeimininkai spurtavo jau pirmojo kėlinio pirmojoje pusėje, surengę atkarpą 11:0 – 13:5. Po taiklaus Gedimino Oreliko baudos metimo varžovai atsakė dar 5 taškais ir įgijo 12 taškų pranašumą (18:6), tačiau antrąją kėlinio pusę geriau sužaidę svečiai iš Panevėžio į antrąjį kėlinį išėjo turėdami tik 5 taškų deficitą – 22:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliais Vytenio Lipkevičiaus ir Dovio Bičkauskio tritaškiais, po kurių „7Bet-Lietkabelis“ įsiveržė į priekį (22:23), visgi po jų vėl sekė sausa „JL Bourg“ ekipos atkarpa 9:0, kurią vėliau nutraukė taiklūs Vytenio Lipkevičiaus ir Deivido Sirvydžio dvitaškiai (31:27). Likusią kėlinio dalį Isiaha Mike'o ir Zaccharie Risacherio vedama Prancūzijos ekipa sugebėjo atsiplėšti ir į antrąją rungtynių dalį išėjo pirmaudami dviženkliu skirtumu – 47:36.

Trečiame kėlinys prasidėjo dviem Zaccharie Risacherio tritaškiais, po kurių varžovai atitrūko 17 taškų persvara (53:36). Tuomet sekė Deivido Sirvydžio ir Niko Popovičiaus užkurta atkarpa 7:0, po kurios „7Bet-Lietkabelis“ sumažino atsilikimą iki 10 taškų (53:43). Kėlinio viduryje geriau žaidė panevėžiečiai, kurie po Gedimino Oreliko tritaškio atstumą iki varžovų sumažino iki 6 taškų (61:55). Visgi likus 3 minutėms iki kėlinio pabaigos antrą kvėpavimą ir vėl įjungė „JL Bourg“, kurie sukūrė atkarpą 10:0 ir atsiplėšė 16 taškų pranašumu (71:55). Per likusį kėlinio laiką „7Bet-Lietkabeliui“ pavyko išlyginti kėlinio rezultatą – Stefanas Birčevičius pataikė dvitaškį, o kėlinį taikliu tritaškiu uždarė Deividas Sirvydis – 71:60.

Ketvirtajame kėlinyje „7Bet-Lietkabelis“ nesugebėjo užpulti, o varžovai tuo naudojosi. Panevėžiečių klaidos padėjo varžovams pelnyti 9 taškus be atsako ir pabėgti 20 taškų persvara (80:60). Tik praėjus kiek daugiau nei 3 minutėms „7Bet-Lietkabeliui“ pavyko pelnyti pirmuosius taškus kėlinyje – tą padarė Gediminas Orelikas pelnydamas 2 iš 3 baudos metimų. Visgi tai Panevėžio ekipos neužkūrė, o klaidos tęsėsi. „7Bet-Lietkabelis“ neprilygo varžovams ketvirtajame kėlinyje, o jį pralaimėjo triuškinamu rezultatu 33:11. „JL Bourg“ ekipa lengvai triumfavo rezultatu 104:71.

Šiose rungtynėse „7Bet-Lietkabelis“ gavo 5 nesportines pražangas bei 2 technines pražangas.

„7-Bet-Lietkabelio“ ekipoje rezultatyviausias karjeros sezono rungtynes Europos taurėje sužaidė Nikas Popovičius, jo sąskaitoje 19 taškų (8/9 dvit., 5 pražangos), Deividas Sirvydis pridėjo 15, Gediminas Orelikas ir Vytenis Lipkevičius po 8.

„JL Bourg“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Zaccharie Risacheris, jo sąskaitoje 22 taškai, Maksimas Salashas 16, Bryce'as Brownas 15, Isiaha Mike'as 15, Jeremy Morganas 11.

Sekančios „7Bet-Lietkabelio“ rungtynės Europos taurėje vyks sausio 24-ąją dieną – išvykoje, prieš buvusią Nenado Čanako ekipą – „Turk Telekom“.