Uostamiestyje – R. Sulaimono pergalę išplėšęs metimas © Pauliaus Žukausko nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) itin dramatišką pergalę iškovojo Vilniaus „Wolves“ (21/8) ekipa.

Klaipėdos „Neptūnas“ (14/15) savo namų arenoje iššvaistė beveik 20 taškų pranašumą ir rezultatu 85:86 (15:15, 31:14, 21:24, 18:33) nusileido Vilniaus ekipai.

Pirmajame kėlinyje pranašumo neįgijo nei viena komanda – kėlinys baigėsi 15:15.

Antrajame kėlinyje Martyno Pacevičiaus vedami uostamiesčio krepšininkai spurtavi ir kėlinį laimėjo triuškinamu rezultatu – 31:14. Tai leido „Neptūnui“ įgyti solidų 17 taškų pranašumą (46:29).

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai turėjo užtikrintą pranašumą, kuris vienu metu siekė 19 taškų ribą (67:48), tačiau „Wolves“ žaidėjai prisikėlė ir per ketvirtąjį ketvirtį panaikino visą turėtą „Neptūno“ persvarą.

Likus žaisti 2 minutėms, Rasheedas Sulaimonas sumažino atsilikimą iki 3 taškų (80:83), Ignas Sargiūnas kitoje pusėje realizavo 2 baudų metimus ir likus žaisti minutei šeimininkai atitolo 5 taškais (85:80). R. Sulaimonas smeigė tritaškį (83:85), o Klaipėdos ekipai pelnyti taškų nepavyko. Paskutinėje atakoje savo rankose kamuolį turėjęs R. Sulaimonas pelnė tritaškį paskutinią rungtynių sekundę ir įvydkė vieną įspūdingiausių šio sezono sugrįžimų. „Wolves“ rungtynes dramatiškai laimėjo 86:85.

Vilniečius į priekį vedė mačo herojumi tapęs R. Sulaimonas – jis iš viso pelnė 24 taškus (4/5 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.).

Pralaimėtojų ekipoje rezultatyviausias buvo antrajame kėlinyje žibėjęs M. Pacevičius su 16 taškų (5/6 dvit., 1/1 trit., 3/6 baud.).

Klaipėdos „Neptūnas“ prarado svarbią pergalę ir dabar uostamiesčio krepšininkai turi tiek pat pergalių kiek 5 vietoje esantis „7Bet-Lietkabelis“, kuris yra sužaidęs dvejomis rungtynėmis mažiau.

„Wolves“: R. Sulaimonas 24, J. Tayloras 16, V. Kariniauskas 12.

„Neptūnas“M. Pacevičius 16, Ą. Tubelis 14, T. Rutherfordas 10, Ž. Janavičius 10.