V. Gaubas pranoko prancūzą ir pateko į aštuntfinalį ATP „Challenger“ turnyre © PA Images nuotr.

Vokietijoje (Augsburge) vykstančiame ATP „Challenger“ serijos turnyre dalyvauja ir geriausias Lietuvos tenisininkas. Vilius Gaubas (ATP 283) varžybų starte per du setus pranoko 25-erių prancūzą Evaną Furnessą (ATP 873).

Galutinis rezultatas 7:6 (7:2), 6:3, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 55 minutes.

Pirmame sete virė tikra kova, o prancūzas buvo ne tik atitrūkęs rezultate, tačiau turėjo ir lemiamą tašką. Tiesa, 19-metis iš Lietuvos nepasidavė ir išlygino rezultatą, o vėliau pratęsime laimėjo partiją.

Antroje dalyje E. Furnesas ne kartą turėjo progą išsiveržti į priekį, tačiau to padaryti nepavyko. Mūsiškis susikūrė tris progas laimėti priešininko padavimų seriją ir vieną išnaudojo, kas leido ir triumfuoti susitikime.

V. Gaubas už patekimą į aštuntfinalį uždirbo 4 ATP reitingo taškus.

ATP „Challenger“ turnyro Vokietijoje prizinį fondą sudaro beveik 37 tūkst. eurų.