Bronzinėje LKL finalo serijoje – dramatiškas „Lietkabelio“ išsigelbėjimas Vilniuje © LKL nuotr.

„Betsafe-LKL“ bronzinio finalio serija prasidėjo itin dramatiška Panevėžio „7Bet-Lietkabelio“ pergale.

Nenado Čanako auklėtiniai pirmose serijos rungtynėse svečiuose rezultatu 86:84 (21:27, 17:21, 25:23, 23:13) nugalėjo Vilniaus „Wolves Twinsbet“ krepšininkus.

„7Bet-Lietkabelis“ serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai ir pirmąsias 5 minutes laikė persvarą savo rankose (17:13), tačiau Kristupo Žemaičio ir Rasheedo Sulaimono vedami „Wolves Twinsbet“ baigė kėlinį turėdami 6 taškų pranašumą – 27:21.

Antrame kėlinyje po Dovio Bičkauskio ir Gabrieliaus Maldūno taškų panevėžiečiai priartėjo trimis taškais (32:29), tačiau šeimininkai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir ilgąją pertrauką pasitiko turėdami dviženklį pranašumą 48:38.

Trečiajame kėlinyje Deivido Sirvydžio ir Gedimino Oreliko tritaškiai buvo vėl priartinę „7Bet-Lietkabelį“ (49:52), tačiau „vilkai“ eilinį kartą atsakė savo užtikrintesne atkarpa ir dar kartą atitolo (61:52). Po dviejų T. Thurmano baudų metimų šeimininkai susigrąžino 10 taškų pranašumą (68:58), o iki lemiamo ketvirtojo kėlinio išlaikė 8 taškų atstumą – 71:63. Trečiajame kėlinyje N. Čanakas užsidirbo technine pražangą.

Ketvirtajame kėlinyje „Wolves Twinsbet“ kontroliavo situaciją, tačiau Džiugo Slavinsko tritaškio įkvėpti svečiai spurtavo 9:0 ir ištirpdė atsilikimą iki 2 taškų (77:79). Eigirdo Žukausko ir Artūro Žagaro taškų pagalba Vilniaus ekipa dar kartą atsiplėšė (84:77), tačiau likus mažiau nei 2 minutėms „Wolves Twinsbet“ strigo puolime, o D. Sirvydis smeigė tritaškį, G. Maldūnas pridėjo dvitaškį, o tas pats D. Sirvydis sumetė baudų metimus (84:84). Likus žaisti 18 sekundžių kamuolį savo rankose turėjo šeimininkai, tačiau A. Žagars padarė klaidą, o D. Bičkauskis sumetė baudų metimus, kurie pelnė dramatišką pergalę Panevėžio „7Bet-Lietkabelio“ ekipai rezultatu 86:84.

„Wolves Twinsbet“ nuo apmaudaus pralaimėjimo neišgelbėjo T. Thurmanas su 21 tašku (5/11 dvit., 2/7 trit., 5/5 baud., 9 atk. kam), 17 pridėjo E. Žukauskas, R. Miniotas 14, R. Sulaimonas 10.

„7Bet-Lietkabelį“ eilinį kartą tempė D. Sirvydis su 24 taškais (5/5 dvit., 3/7 trit., 5/5 baud.), D. Bičkauskis pelnė 20, G. Orelikas 11, G. Maldūnas 8 (6 atk. kam.).

Sekančios rungtynės ketvirtadienį bus žaidžiamos Panevėžyje.