Itin atkakliose rungtynėse R. Jokubaitis buvo naudingas © Knicks nuotr.

NBA Vasaros lygoje itin dramatišką pergalę iškovojo Niurjorko „Knicks“ ekipa, kurioje rungtyniauja ir Rokas Jokubaitis.

„Knicks“ ekipa Las Vegase paskutinių sekundžių dramoje rezultatu 91:90 (28:27, 27:18, 21:18, 15:27) nugalėjo Detroito „Pistons“ krepšininkus.

Rungtynes prasidėjo apylygiai, tačiau po pirmosios pusės R. Jokubaičio ekipa jau pirmavo 10 taškų skirtumu – 55:45.

Trečiajame kėlinyje atrodė, kad „Knicks“ tvirtina pergalės pamatus, tačiau ketvirtą kėlinį 12 taškų skirtumu laimėję „Pistons“ liko per taiklų metimą nuo pergalės.

Lietuvos rinktinės gynėjas šiame susitikime pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 0/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 1 atšokusį kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, tačiau padarė klaidą ir 2 kartus prasižengė.

„Pistons“: Marcusas Sasseris 24 (5/9 dvit., 1/5 trit., 5 rez. perd., 4 kld.), Ronas Hollandas 20 (7/14 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam.), Tolu Smithas 15 (6/10 dvit., 14 atk. kam.), Bobi Klintmanas 9 (3/9 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Knicks“: Dmytro Skapintsevas 17 (6/9 dvit., 10 atk. kam.), Duane Washingtonas 15 (2/8 dvit., 3/4 trit., 4 kld.), Pacome Dadietas 12 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Arielas Hukporti 11 (4/7 dvit., 8 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 9 (4/7 dvit., 0/4 trit., 6 rez. perd.), Tyleris Kolekas 8 (3/6 dvit., 7 rez. perd.).