R. Nadalis ir C. Alcarazas pateko į ketvirtfinalį Paryžiuje © AFP nuotr.

Paryžiaus olimpinėse žaidynėse tęsiasi sėkmingas ispanų dueto pasirodymas. Grunto karalius Rafaelis Nadalis poroje su Carlosu Alcarazu pasiekė sunkią pergalę dvejetų varžybose. Ispanai po trijų setų kovos nugalėjo Olandijos porą Talloną Griekspoorą ir Wesley Koolhof (ATP dvejetai 20).

Galutinis rezultatas 6-4, 62-7, 10-2, o visa kova truko 2 valandas ir 24 minutes.

Pirmą setą laimėjo Ispanijos atstovai, kurie atrodė užtikrintesni savo žaidime. Tiesa, antroje dalyje R. Nadaliui ir C. Alcarazui nepavyko išsiveržti į priekį ir teko žaisti pratęsimą, kuriame kokybiškesnį dvejetų žaidimą pademonstravo Olandijos sportininkai.

Lemiamoje dalyje iki 10 taškų vaizdas kardinaliai pasikeitė ir ispanai spurtavo užtikrintai, o jų varžovai laimėjo vos 2 taškus.

Ketvirtfinayje mačo nugalėtojų kol kas laukia rimčiausias iššūkis JAV atstovai buvusios pirmosios dvejetų reitingo raketės Austinas Krajicekas (ATP dvejetai 18) ir Ram Rajeev (ATP dvejetai 5).