Europos taurės starte „Wolves“ neprilygo varžovams iš Turkijos © LKL nuotr.

Europos taurės A grupėje kovas pradėjusi Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (0/1) ekipa patyrė pirmąją nesėkmę.

Išvykoje rungtyniavęs „Wolves“ klubas rezultatu 69:80 (26:23, 17:22, 13:20, 13:15) nusileido Stambulo „Bahcesehir“ (1/0) ekipai iš Turkijos.

Rungtynėse kiek lėčiau įsibėgėjo „Wolves Twinsbet“ krepšininkai, kurie kėlinio pradžioje paleido varžovus į priekį – 3:9. Visgi Anthony Cowano ir Jeffrey Tayloro tandemas leido svečiams ne tik pasivyti, bet ir pirmauti po pirmųjų dešimties minučių – 26:23.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos rungtyniavo apylygiai, tačiau viduryje Turkijos klubas spurtavo 11:0 ir įgijo 7 taškų pranašumą – 42:35. Visgi 18 taškų pirmojoje rungtynių dalyje pelnęs A. Cowanas ir 10 taškų pelnęs J. Tayloras po pirmosios dalies „Wolves Twinsbet“ ekipą nuo varžovų priartino vos dviem taškais – 43:45.

Trečiajame kėlinyje nei vienai komandos nepavyko pabėgti, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus – 54:54. Tuomet spurtavo „Bahcesehir“ ekipa, kuri surengė spurtą 11:2 ir į lemiamą ketvirtį išėjo turėdama 9 taškų pranašumą – 65:56.

Lemiamame ketvirtyje vilniečių dvitaškiai leido jiems prisivyti varžovus (62:65), tačiau likus kiek daugiau nei 3 minutėms iki kėlinio pabaigos Turkijos ekipa atstatė lygybę kėlinio rezultate – 74:65. Likus žaisti minutei Turkijos ekipa jau pirmavo 13 taškų skirtumu (80:67), o rungtynes galiausiai laimėjo rezultatu 80:69.

„Bahcesehir“: A. Bouteille 17 (7 atk. kam.), T. Odiase 14 (5 atk. kam.), T. Cavanough 13, C. Massinburgas 12, M. Simonovičius 8 (6 atk. kam.), J. Smithas 7 (7 rez. perd.).

„Wolves“: A. Cowanas 20 (4 rez. perd.), J. Tayloras 10, T. Thurmanas 10 (4 atk. kam.), G. Brooksas 8 (8 atk. kam.), A. Andrewsas 7 (7 rez. perd.).

Kitose Europos taurės varžybose Vilniaus „Wolves“ išvykoje bandys nugalėti žvaigždžių kupiną Tel Avivo „Hapoel“ ekipą, kurioje rungtyniauja ir ryškus buvęs NBA krepšininkas Patrickas Beverley.