„Lietkabelis“ patyrė antrą pralaimėjimą paeiliui Europos taurėje © Eurocup nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias 2024-25 m. sezono rungtynes – Europos taurės turnyre Nenado Čanako auklėtiniai pirmosiose namų rungtynėse 74:94 nusileido Jeruzalės „Hapoel“ ekipai iš Izraelio.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, įpusėjus kėliniui po antro Oleksandro Kovliaro tritaškio įgiję dviženklį pranašumą (18:8), o rezultatyvų pirmąjį ketvirtį baigė pirmaudami 25:18.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai pratęsė gerą atkarpą, spurtavo 8:0 ir perėmė persvarą (25:26), kurią iki pertraukos jau padidino iki plius aštuonių (36:44). Per pirmąją rungtynių pusę varžovams Yovelis Zoosmanas pataikė keturis tolimus metimus.

Atotrūkį svečiai laikė ir trečiajame kėlinyje, tačiau sėkmingiau jį užbaigę Čanako auklėtiniai į lemiamą ketvirtį nusinešė tik keturių taškų deficitą (36:44).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Manto Rubštavičiaus tritaškio švieslentėje vėl degė lygus rezultatas (62:62), tačiau geresnę atkarpą sužaidę svečiai įpusėjus ketvirčiui vėl pirmavo dviženkliu skirtumu (66:76), kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais antradienį, spalio 8 d. Europos taurėje su Salonikų „Aris“ klubu iš Graikijos.