„Wolves“ nusileido ir vokiečiams © LKL nuotr.

Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (0-3) nepavyko atsidaryti pergalių sąskaitos ir trečiosiose naujojo Europos taurės („BKT EuroCup“) sezono rungtynėse. Lietuvos sotines komanda savo aikštėje nusileido toliau be pralaimėjimų turnyre žygiuojančiai Ulmo „Ratiopharm“ (3-0) ekipai 76:94 (20:21, 21:24, 25:23, 10:26).

Mačą šeimininkai pradėjo aktyviau ir po Kristupo Žemaičio metimo pirmavo 8:0. Varžovų treneriui paprašius minutės pertraukėlės, Ulmo komanda nutraukė taškų badą, perėmė iniciatyvą  ir išsiveržė į priekį 13:10.  Minimalų pranašumą vokiečiai išlaikė iki pirmojo ketvirčio pabaigos – 21:20.

Antrojo ketvirčio pirmą minutę po vilniečių nesportinės pražangos svečiai nutolo 6 taškais (26:20). „Vilkams“ kelis sykius pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo. Ta pati situacija buvo ir kėlinio viduryje, kai po 5 iš eilės Andrew Andrewso taškų „Ratiopharm“ pirmavo 35:34. Ilgąją pertrauką komandos pasitiko Ulmo komandai turint 4 taškų pranašumą – 45:41.

Pailsėję antrą mačo pusę svečiai pradėjo pora sėkmingų išpuolių ir pirmavo 50:43. Sužaidus 4 minutes, Anthony Cowanas pataikė iš toli, o „Wolves Twinsbet“ galiausiai dar sykį atsidūrė priekyje – 53:52. Po to pirmaujanti komanda keitėsi keletą sykių. Kėlinio gale vėl sėkmingiau žaidė Ulmo ekipa, pataikiusi keletą tritaškių, bet Jeffery Tayloras sulig jo pabaigą skelbiančia sirena taip pat įmetė iš toli – 66:68.

Sužaidus tris minutes paskutiniame ketvirtyje, „Ratiopharm“ surengė nedidelį spurtą ir vėl nutolo – 76:68. Sėkminga atkarpa atsakė ir vilniečiai. A. Andrewsas tritaškiu ištirpdė atsilikimą iki 3 taškų (73:76), o varžovų treneris paprašė minutės pertraukėlės. Netrukus jau Alessandro Magro pakvietė savo auklėtinius pasitarimui, svečiams vėl imant tolti. Po jos situacija nepasikeitė. Negana to, likus žaisti mažiau nei 3 minutes, vokiečių klubas įgijo dviženklį pranašumą – 88:75. „Vilkų“ subyrėjusio komandos žaidimo neatstatė ir dar viena minutės pertraukėlė. Rungtynių pabaigoje dominavę svečiai namo išsivežė trečiąją turnyre pergalę.

Vilniečiams šiose rungtynėse dėl kelio skausmų padėti negalėjo Vaidas Kariniauskas ir sirguliuojantis Matas Jogėla.

„Wolves Twinsbet“: Andrew Andrewsas 19, Kristupas Žemaitis 12, Anthony Cowanas (7 rez. perd.) ir Garrisonas Brooksas po 11, Tre‘Shawnas Thurmanas ir Jeffery Tayloras po 9, Regimantas Miniotas 3, Marekas Blaževičius 2. Danielis Baslykas nepasižymėjo, Justinas Marcinkevičius aikštėje nepasirodė.

„Rathiopharm“ komandai Justinianas Jessupas surinko 27, Alfonso Plummeris 16, Nelsonas Weidemannas ir Philippas Herkenhoffas po 12 taškų.

Kitas Europos taurės rungtynes „Wolves Twinsbet“ žais spalio 16 d išvykoje su Badalonos „Joventut“ (Ispanija).