R. Baciuška „Challenger“ klasėje trečią kartą tapo pasaulio „Rally Raid“ čempionu © Rokas Baciuška

Rokas Baciuška, panašu, „Challenger“ klasėje pasiekė viską, ką galėjo.

Iš Tauragės kilęs lenktynininkas trečią kartą triumfavo pasaulio „Rally Raid“ čempionate, važiuodamas „Challenger“ klasėje su bagiu.

R. Baciuškos triumfas paaiškėjo dar prieš paskutinį greičio ruožą šiuo metu vykstančiame Maroko ralyje.

Tauragiškis rašė: „Šiek tiek keistas jausmas džiaugtis dar nepasibaigus Maroko raliui, bet nesidžiaugti irgi neišeina.

Apie lenktynes: startavome iš 11-osios pozicijos. Įveikėm 328 km per 3 val. 46 min. 59 sek. ir finišavom 8-oje vietoje. Važiavome stabiliai, bet visų lenktynių metu jaučiau, jog amortizatoriai veikia ne taip, kaip norėtume, o prieš pat pabaigą prakirtome dar ir padangą. Bet grįžau laimingas – vis tiek gera emocija.

Po šio etapo, nors ir su iššūkiais, ir nepelnęs taškų, tapau trečiąkart pasaulio čempionu. Ilgai to laukiau ir visą sezoną to siekėme bei sunkiai dirbome. Linkėjimai visiems ir ačiū už palaikymą viso sezono metu!“, – džiūgavo perspektyvus lenktynininkas.

2025 m. Dakare R. Baciuška realu, kad startuos elitinėje automobilių klasėje, bet visa informacija paaiškės netrukus.