N. Džokovičius pralaimėjo setą, bet užsitikrino vietą pusfinalyje Šanchajuje © Reuters nuotr.

Kinijoje vykstančiame ATP 1000 serijos „Rolex Shanghai Masters“ turnyre dalyvauja ir buvusi pirmoji pasaulio raketė. 37-erių Novakas Džokovičius (ATP 4) ketvirtfinalyje po trijų setų kovos pranoko 19-metį Jakub Mensik (ATP 65) iš Čekijos.

Galutinis rezultatas 64-7, 6-1, 6-4, o visa kova truko 2 valandas ir 21 minutę.

Pirmame sete vyko atkakli kova, kuriai prireikė pratęsimo. Tiesa, serbas 9-ame geime laimėjo varžovo padavimų seriją, tačiau pranašumo išlaikyti nepavyko. Žaidžiant papildomus taškus stabilesnis buvo Čekijos atstovas, kuris ir laimėjo pirmą partiją.

Antroje dalyje klausimų nekilo, o N. Džokovičius pademonstravo užtikrintą tenisą, kuris leido varžovui laimėti vos vieną geimą.

Lemiamoje dalyje Serbijos atstovui pakako laimėti vieną čeko padavimų seriją ir su tuo pranašumu patekti į pusfinalio etapą.

Žaidėjai už patekimą į pusfinalį uždirba 325 tūkst. JAV dolerių ir 400 reitingo taškų. Jame teks kovoti prieš amerikietį Taylorą Fritzą (ATP 7).

ATP 1000 serijos turnyro Šanchajuje prizų fondą sudaro beveik 9 mln. JAV dolerių.