KMT turnyre – trečiajame kėlinyje pabėgusio „Nevėžio“ pergalė prieš „M Basket“ © LKL nuotr.

Karaliaus Mindaugo taurės autsaiderių dvikovoje pergalę iškovojo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (1/2) krepšininkai.

Kėdainičiai namuose rezultatu (26:26, 19:21, 28:8, 16:16) nugalėjo Virginijaus Šeškaus vadovaujamą Mažeikių „M Basket-Delamode“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje ekipos kovėsi apylygiai, o pirmojo kėlinio rezultatas tai atspindėjo – 26:26.

Antrajame kėlinyje Kėdainių ekipai pavyko atitrūkti Ū36:30), tačiau „M Basket-Delamode“ sukūrė 7:0 atkarpa, po kurios vėl tapo pirmaujančiųjų gretose – 37:36. Likusią kėlinio dalį komandos vėl rungtyniavo taškas į tašką, o po dviejų kėlinių trapų pranašumą išsinešė Mažeikių krepšininkai – 47:45.

Trečiajame kėlinyje „Nevėžis-Optibet“ įjungė aukštesnę pavarą ir atitrūko 8 taškų skirtumu (57:49), į tai tritaškiu atsakė Amandas Urkis (52:57), tačiau tuomet kėdainiečiai pelnė net 16 taškų be atsako ir įgijo triuškinamą persvarą – 73:52.

Trečiajame kėlinyje „M Basket-Delamode“ komanda pradėjo rodyti gyvybės ženklus ir spurtavo 9:0, tačiau kėdainiečiams pavyko stabilizuoti situaciją – 80:67. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, komandas vėl skyrė 18 taškų, o rungtynių pabaigos sirena skelbė užtikrinančią šeimininkų pergalę rezultatu 89:71.

„Nevėžis-Optibet“: F. Manjgafic 17 (6 atk. kam.), I. Vaitkus 13 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), L. Nkereuwen 12 (10 atk. kam.).

„M Basket-Delamode“: D. Fenner 16 (5 atk. kam.), A. Urkis 12, A. English 10, J. Harris 9.