Naudingai žaidęs T. Sedekerskis padėjo „Baskonia“ ekipai nugalėti „Real“ © Scanpix nuotr.

Eurolygos 3-iojo turo rungtynės tarp Ispanijos ekipų baigėsi Vitorijos „Baskonia“ (2/1) ekipos pergale.

Baskų ekipa, kuriame rungtyniauja lietuvis Tadas Sedekerskis, savo namų tvirtovėje rezultatu 76:72 (16:18, 20:17, 12:17, 28:20) nugalėjo „karališkąjį“ Madrido „Real“ (1/2) klubą.

Rungtynės tarp dviejų Ispanijos ekipų buvo itin atkaklios ir nei viena ekipa ženklaus pranašumo neįgijo. Pirmąjį kėlinį Madrido klubas laimėjo trapiu skirtumu (18:16), tačiau antrajame kėlinyje solidžiau atrodęs klubas persvėrė rungtynių rezultatą – 36:35.

Antroje pusėje vaizdas nesikeitė, tačiau 10:0 atkarpa sužaidęs „Real“ ir vėl įsiveržė į priekį – 52:48.

Lemiamame kėlinyje komandos neleido viena kitai atitrūkti, o rungtynių pabaigoje Khalifa Diopo ir Marcuso Howardo dvitaškiai leido baskams įgyti 4 taškų pranašumą, kurį pavyko išsaugoti ir šventi pergalę rezultatu 76:72.

Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose pasižymėjo 8 taškais, 8 atkovotais kamuoliais, 5 rezultatyviais perdavimais, tačiau vieną kart suklydo ir iš viso surinko 17 naudingumo balų.

„Baskonia“: M. Howardas 15, C. Moneke 14 (5 atk. kam, 21 n.b.), T. Luwawu-Cabarrot 9, T. Sedekerskis 8 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), K. Diopas 8 (7 atk. kam.), T. Forrest 8 (4 rez. perd.).

„Real“: D. Musa 17 (4 rez. perd.), E. Tavaresas 14 (15 atk. kam.), M. Hezonja 13 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), G. Deckas 11.