R. Giedraitis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o „Crvena Zvezda“ pratęsimo dramoje krito prieš „Barcą“ © Euroleague nuotr.

Penktadienį Eurolygoje įvyko keletas dramatiškų rungtynių, kuriose netruko ir lietuviškų akcentų.

Roko Giedraičio „Crvena Zvezda“ (3-1) namuose po pratęsimo 94:98 (25:26, 22:18, 19:19, 18:21, 10:14) nusileido „Barcelonos“ (3-1) krepšininkams.

Svečių pergalę nulėmė Kevino Punterio šou. Jis savo komandą į priekį išvedė pagrindinio laiko pabaigoje, o vėliau pelnė svarbius tritaškius per papildomas 5 minutes. Amerikietis surinko 26 taškus, pelnė 33 naudingumo balus.

Rezultatyviausias sezono rungtynes Eurolygoje sužaidė Rokas Giedraitis, kuris pelnė 6 taškus (2/4 trit.), vieną kamuolį perėmė, kartą suklydo, prasižengė du kartus bei surinko 2 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Yago Dos Santosas, surinkęs 23 taškus.