N. Džokovičius finale Šanchajuje nerado kelio į pergalę prieš J. Sinnerį © Reuters nuotr.

Kinijoje vykstančiame ATP 1000 serijos „Rolex Shanghai Masters“ turnyro finale susitiko buvusi pirmoji pasaulio raketė ir dabartinis reitingo lyderis. 37-erių Novakas Džokovičius (ATP 4) finale nusileido Italijos atstovui Jannikui Sinneriui (ATP 1).

Galutinis rezultatas 7-64, 6-3 italo naudai, o visa kova truko 1 valandą ir 39 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, o abu tenisininkai neturėjo problemų atliekant savuosius padavimus. Sėkmingai žaidę finalininkai pasiekė pratęsimą, o jame užtikrinčiau sužaidė 1-oji pasaulio raketė.

Antroje dalyje N. Džokovičiui nepavyko atsilaikyti žaidžiant savo padavimų geimą ir jis leido varžovui susikurti progą išsiveržti į priekį ir ją išnaudoti. Tokio pranašumo J. Sinneriui pakako ir jis iškovojo pergalę.

Įdomus faktas, kad tris paskutinius susitikimus iš kurių 2 vyko šiemet laimėjo būtent italas.

Nugalėtojui atiteko 1.1 mln. JAV dolerių ir 1000 ATP reitingo taškų.

ATP 1000 serijos turnyro Šanchajuje prizų fondą sudaro beveik 9 mln. JAV dolerių.