„US Open“ – C. Alcarazas baigė savo pasirodymą antrame etape © AFP nuotr.

Vienas iš favoritų laimėti „US Open“ Didžiojo kirčio turnyrą krito jau antrame etape šių metų varžybose. 21-erių ispanas Carlosas Alcarazas (ATP 3) po trijų setų kovos nusileido Olandijos atstovui Botic Van De Zandschulp (ATP 74)

Galutinis rezultatas 6-1, 7-5, 6-4 olando naudai, o visa kova truko 2 valandas ir 21 minutę.

2022 metų šio turnyro nugalėtojas pirmą setą žaidė tragiškai ir pajėgė laimėti vos vieną padavimų seriją. Antroji dalis prasidėjo taip pata nesėkmingai ispanui, kuris atsiliko rezultate. Tiesa, šį kartą jam pavyko panaikinti deficitą, tačiau prieš pat pratęsimą jis vėl suklupo ir leido varžovui laimėti antrą setą.

Paskutinė susitikimo dalis buvo panašį į antrą, o 21-erių Ispanijos tenisininkas vėl lemiamu metu pralaimėjo savo padavimus ir leido varžovui įgyti reikiamą pranašumą.

28-erių olandas už patekimą į trečią etapą uždirbo 215 tūkst. JAV dolerių ir 100 reitingo taškų.

Šių metų „US Open“ turnyro prizų fondą sudaro net 75 mln. JAV dolerių, o tai yra didžiausia suma per visą turnyro istoriją.