V. Gaubas pagrindiniame etape apmaudžiai paleido pergalę iš rankų © PA Images nuotr.

Italijoje vykstančiame ATP „Challenger“ serijos turnyre dalyvavo ir geriausias Lietuvos teniso žaidėjas Vilius Gaubas (ATP 278). 19-metis lietuvis pagrindinio etapo pirmoje kovoje po trijų setų nusileido Bolivijos atstovui Juanui Carlosui Prado Angelo (ATP 450).

Galutinis rezultatas 4:6, 7:6 (7:2), 4:6, o visas susitikimas truko 3 valandas ir 9 minutes.

Pirmą setą po permainingos kovos laimėjo varžovas, o tenisininkai du kartus apsikeitė padavimų serijomis. Antroji partija atrodė lengvai atiteks mūsiškiui, kuris pirmavo nuo pirmo geimo. Tiesa, pranašumo išlaikyti nepavyko ir teko žaisti pratęsimą, kuriame jau pavyko laimėti setą.

Lemiamas setas prasidėjo puikiai, o V. Gaubas pirmavo rezultatu 3:1, tačiau varžovas sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet jį ir persverti.

Lietuvos atstovas už įveiktą atranką uždirbo 4 ATP reitingo taškus.

ATP „Challenger“ turnyro prizinį fondą sudaro beveik 75 tūkst. eurų.